(Oud-) Ajacieden vieren Oud en Nieuw

door BartVeenstra 2

(Oud-) Ajacieden vieren Oud en Nieuw

door BartVeenstra 2

Laatst geüpdatet

De spelers van Ajax hebben verspreid over de hele wereld Oud en Nieuw gevierd. Ajax Showtime brengt een overzicht van de festiviteiten. Voor de gebruikers van de app, gebruik deze link.

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

????? ??? ???? !?

Een bericht gedeeld door Quincy Promes (@qpromes) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Happy new year

Een bericht gedeeld door David Neres (@davidneres) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Rainhas ?

Een bericht gedeeld door David Neres (@davidneres) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

We wish you all a wonderful 2020! ❤️

Een bericht gedeeld door Siem De Jong (@siemdejong) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

#miamibeach ☀️?? #holidays

Een bericht gedeeld door Nicolas Tagliafico (@tagliafico3) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

thank god for another year!?? #bdayboy

Een bericht gedeeld door Nicolas Kühn (@nicolas_kuehn) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

We are coming to an end in 2019! Lets make 2020 a year to remember, Happy new year to all the families in the world #28

Een bericht gedeeld door Sergiño Dest (@sgd_2) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

2019 ?? 2020 is going to be wonderful ????? !

Een bericht gedeeld door Danilo Pereira (@danilo_pereira) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

2019 swipe ! 2020 hungry! #happynewyear

Een bericht gedeeld door Jurrien Timber (@jurrientimber) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Wij wensen iedereen een mooi 2020 met veel mooie momenten& hopelijk ook een gezond 2020? Voor ons is het een zeer bewogen jaar geweest!!Op persoonlijke vlak maar ook met onze vrienden,,,,,veel vrienden die nog strijden tegen ziekte en verdriet ‼️ Wij hebben mooie dierbare personen verloren, waarvan onze lieve broer /zwager Peter Otto?Wat een kanjer ben jij geweest !! zo ontzettend en altijd positief✨De mooie lieve sterke Fanny van der Lem✨ Lieverd heb zo hard gestreden maar helaas? je zit diep in ons hart❤️En dan onze vriend Henk van Santen! Hoe bestaat het je ging gewoon eenbenige fietsen‼️ Nu zitten ze voor altijd in ons hart ❤️♥️En hoe gek het ook klinkt,,,,,maar door deze gebeurtenissen zijn wij verplicht om nog meer te genieten van het jaar 2020 .....dat gaan we dus ook zeker doen??✨ Lieve mensen wij wensen jullie al het goeds en veel mooie momenten in het jaar 2020???. Liefs Carla & Heini Otto

Een bericht gedeeld door Heini Otto (@heini_otto) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Happy new year everyone may god’s light guide your way in 2020.??✨. “That is your house mama” my mood for 2020!!?

Een bericht gedeeld door Juan Familia Castillo (@juancastillo.__) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Alvast een gezond en liefdevol 2020 toegewenst #happynewyear

Een bericht gedeeld door THEO JANSSEN ?? (@theojanssen1981) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Me and my mom wish happy new year to everyone??❤️ #2020 #ato #ato #10???

Een bericht gedeeld door TRAORE (@bertrandtraore10) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

2019✅ Happy Healthy 2020 #MEEK

Een bericht gedeeld door Ricardo van Rhijn (@rfvanrhijn) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Happy new year to everyone ??

Een bericht gedeeld door Max Wöber (@maxwober) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

? 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ ?⁣ ⁣ ?? Buon anno a tutti! ❤️?⁣ ⁣ ?? Gelukkig nieuwjaar allemaal! ??

Een bericht gedeeld door Mitchell Dijks (@mitchelldijks) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Feliz #2020 para todos, les deseamos de corazón @sofibalbi #delfi #benja #lauti y Luis. ? • • Happy new year to everyone! ?

Een bericht gedeeld door Luis Suarez (@luissuarez9) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Praying for more ups then downs in 2020??❤️! I'm wishing everybody a happy new year ?..

Een bericht gedeeld door The Silent Boy ? (@v7.cinco) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

2019 was a year with moments of sadness and moments of happiness. I am positive that 2020 will be a great year!! I wish you all a great new year!!

Een bericht gedeeld door Jasper Cillessen (@jaspercillessen) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Happy new year ❤️ #achi & @elene.arveladze

Een bericht gedeeld door Shota Arveladze (@shota_arveladze) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Feliz 2020 ❤️

Een bericht gedeeld door Filipe Luís Kasmirski (@filipeluis) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

All good for everybody in 2020 #love #health #happiness #peace ❤️????

Een bericht gedeeld door Patrick Kluivert (@patrickkluivert9) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Auguri a tutti, buon anno ?❤️ God bless you all ?? #2020

Een bericht gedeeld door Stefano Denswil (@stefanodenswil) op

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties