Ten Hag pareert kritiek: 'Trainer en td moeten het samen eens zijn'

door Bart Veenstra 25

Ten Hag pareert kritiek: 'Trainer en td moeten het samen eens zijn'

door Bart Veenstra 25

Laatst geüpdatet

Ajax-trainer Erik ten Hag is het niet eens met de mensen die nu zeggen dat Sean Klaiber 'zijn' aankoop is. De trainer geeft tegenover het Algemeen Dagblad aan dat meerdere mensen hun stem hebben in het wel of niet doen van een aankoop.

Met het aantrekken van Klaiber werd het lijstje van aankopen uit de koker van Ten Hag er weer bij gepakt. Rasmus Kristensen, Zakaria Labyad, Razvan Marin en Quincy Promes zouden uit de koker van de trainer komen. Onder meer Ajax-watcher Mike Verweij, Ziggo Sport-presentator Jack van Gelder en Veronica Inside-analist Johan Derksen uitten al hun kritiek op de aankopen van Ten Hag.

Volgens Ten Hag zelf moet zijn aandeel bij bijvoorbeeld de transfer van Klaiber niet overschat worden. 'Dat is misschien een klein onderdeel. Bij Ajax moeten de trainer en de technisch directeur het samen over een aankoop eens zijn. Op de achtergrond zijn er nog veel mensen uit de scouting en staf die adviseren.'

Dat Klaiber eerder in een interview aangaf PSV en Feyenoord te verkiezen boven Ajax was voor Ten Hag en directeur voetbalzaken Marc Overmars geen reden om door te schakelen. Toen de geruchten omtrent een transfer van Klaiber opdoken, was er kritiek vanuit de achterban van Ajax én FC Utrecht. 'Als speler moet je daar echt boven staan. Randzaken zijn onbelangrijk. Supporters zijn vrij kritisch op iedere speler die de overstap naar Ajax maakt. Daar moet je onverstoorbaar onder zijn.'

Denk jij dat Tadić de eerste goal scoort en Ajax wint in Groningen? Zet in en krijg 7,50 keer je inzet terug!

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.