Riedewald: 'Als een toegetakelde kickbokser'

door Sam van Raalte 25

Riedewald: 'Als een toegetakelde kickbokser'

door Sam van Raalte 25

Laatst geüpdatet

Jaïro Riedewald kwam vrijdagavond niet ongeschonden uit de strijd. De verdediger speelde een prima wedstrijd tegen Panathinaikos (2-0), maar liep een paar wonden op. 'Bij een duel kreeg ik voor mijn gevoel twee schoenen van de Griekse spits in mijn gezicht', zei hij na afloop.

'Ik voel me net als een toegetakelde kickbokser. Maar dat is niet erg, het hoort erbij', vervolgde Riedewald in gesprek met Voetbal International. Verder was hij tevreden. 'Het ging zeker weer lekker. Ik voel het vertrouwen van de trainer, en ook spelers helpen me. Jongens als Davy Klaassen en Lasse Schöne zijn veel met mij bezig.'

'Het is ook lekker dat ik me op één positie kan richten, die van linker centrale verdediger. Ik zit lekker in mijn vel en wil het doorzetten. De trainer moet niet meer om me heen kunnen', aldus Riedewald.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.