Ajacieden vieren zomervakantie (deel 6)

BVeenstra, 06-06-2018 om 11:45, 28688 views, AS | Pak 30 procent korting op het uitshirt van dit seizoen .

Sommige spelers van Ajax maken zich op voor de komende interlandperiode, sommigen zelfs voor het WK, maar voor andere Ajacieden is de vakantie al begonnen. In de komende periode zal Ajax Showtime wederom een verzameling maken van de vakantiefoto's van de spelers van Ajax, maar ook van de oud-spelers van de Amsterdamse club. Zie hieronder deel 6 van deze zomer (link voor app-gebruikers).

 

🛶

Een bericht gedeeld door Joël Veltman (@joelveltman) op

 

2️⃣3️⃣

Een bericht gedeeld door Mateo Cassierra (@cassierrajr) op

 

💙💪🏼

Een bericht gedeeld door Frenkie de Jong (@frenkiedejong) op

 

Een bericht gedeeld door 🇳🇱 Daley sinkgraven (@daleysinkgraven) op

 

❤️

Een bericht gedeeld door Konstantinos (Kostas) Lamprou (@koslamprou) op

 

🙏🏻

Een bericht gedeeld door Hakim Ziyech (@hziyech) op

 

Goede vakantie en hele leuke dagen in Spanje gehad met mijn grote ❤️. Nu weer focus op seizoen 2018/2019 🙏🏿

Een bericht gedeeld door Azor Matusiwa (@azormatusiwa) op

 

Noncha👃🏼

Een bericht gedeeld door Dennis Tørset Johnsen (@dennisjohnsen17) op

 

❤️

Een bericht gedeeld door Dani de Wit (@danidewit_) op

 

Thank you mate @george1boateng 👌 #footvolleylegends #lifeafterfootball

Een bericht gedeeld door John Heitinga (@johnheitinga) op

 

Blessed day 🙏🏿🌞🌼

Een bericht gedeeld door Leeroy (@leeroyowusu) op

 

Enjoying my holiday☀️

Een bericht gedeeld door Léon Bergsma (@leonbergsma) op

 

❤️ A M S T E R D A M ❤️

Een bericht gedeeld door Dani Hagebeuk (@danihagebeuk) op

 

Had a great day in Paris with the fam❤️

Een bericht gedeeld door Issam El Maach (@el_maach_issam) op

 

Last week we worked with @movementonthegroundofficial at Kara Tepe, which is one of the refugee camps in Lesbos, Greece. Families are forced to flee their homes due to war and violence. It was hard to see and hear what they’ve been through. In spite of their situation, their positivity and strength is admirable. Playing football with the boys and girls was so much fun, it’s good to see how everyone treats each other with respect. We will never forget the amazing people we have met; you all made this trip very special to us. Also, thank you to all the volunteers working there ❤️

Een bericht gedeeld door Davy Klaassen (@davyklaassen) op

 

Having breakfast 🥞 with those legends. @lifeafterfootball #footvolleyibiza

Een bericht gedeeld door Frank de Boer (@frank150570) op

 

" Toeristen in eigen land ". 🙋🏽‍♂️

Een bericht gedeeld door Stefano Denswil (@stefanodenswil) op

 

VIEWS...🤙🏻❤️🔋 #charging

Een bericht gedeeld door Jelle Van Damme (@jelle_van_damme) op

 

Shooting #hydepark #london🇬🇧 what a lovely day!! @midoxaly

Een bericht gedeeld door Ahmed Hossam (@ahmedhossammido) op

 

Goedemorgen zonder zorgen!! #opdeboerderie #ditligtlekkerhoor #gaasterland #kruidenvarken #superstarchef

Een bericht gedeeld door Anouk Hoogendijk (@anoukhoogendijk) op

 

Uitgeroepen tot beste squad van AOA 2018 🔥🏆🥇😂 #aoa #amsterdam #squad #winners #donthate #onlylove #bondscoach #spitta #music #reggeaton #rnb #hiphop #onfire #water #tikitaka #rondo bedankt voor het stemmen. 😝 🙏🏽 AOA see you next year!

Een bericht gedeeld door Maduro Hedwiges (@madurohedwiges) op

 

Tour dagje op Zakynthos ☀️ ❤️ #zakynthos #shipwrecked

Een bericht gedeeld door Jeffrey de Lange (@jeffreydelange) op

 

B A L I 🌊 V I B E S

Een bericht gedeeld door Richairo Juliano Zivkovic (@richairojz) op

 

We zijn weer aan t golfen. Dit keer in Barcelona @trophyoflegends @pgacatalunyaresort invite by #pepguardiola

Een bericht gedeeld door ronald1970 (@ronald_de_boer_) op

 

Do what you love.. 😁

Een bericht gedeeld door Demy de Zeeuw (@demydezeeuw) op

 

Just a bit of Monday Morning gossip about @jvertonghen 😅🇧🇪 #RedTogether #WorldCup

Een bericht gedeeld door Toby Alderweireld (@tobyalderweireld) op

 

💪💪💪⚽⚽⚽

Een bericht gedeeld door Luis Suarez (@luissuarez9) op

  • Bekijk ook
Delen!
Tags
Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.

Reacties
BillSplate
Er wordt door sommige spelers echt slecht geposeerd. Niet normaal zeg. Vraag me soms af hoevaak de foto over gemaakt moest worden.

Denswil heeft een vette hoodie aan. De Lange heeft wel een vette geposeerde foto. Bergsma en Sinkgraven mogen echt wel iets aan hun fysiek doen. Sinkgraven heeft nog steeds het fysiek van een 16 jarige.
0 0
EVH
Dani de Wit zou eens wat zwaarder moeten gaan trainen …...
2 0
AFCAwooz
Lamprou is ook al kleiner dan zijn eigen vriendin.
0 0
Joseph
Misschien kunnen we zijn chick in zijn positie nemen, zit er op de bank in ieder geval iets aantrekkelijks en iemand die bij de lat kan..
0 0
RusselWestbrook
Kneitergoed outfit van Cassierra. Leuk vrouwtje bij Matusiwa.
0 0
Dexy
Kippenvel, die foto van Hakim...
3 0
booya4afca
Ziyech zijn foto komt wel even binnen hoor. Zeker na alle gebeurtenissen de afgelopen dagen.
4 0
DannTheDon020
Slang Viergever reageert onder de foto van Ajax Icoon Veltman
0 -3
Adamoost
Vindt Viergever absoluut geen slang
1 0
FlyingDutchMan
Ik ook zeker niet, geef hem groot gelijk aangezien Ajax hem niet de kans gaf om te blijven..
1 0
Ajacied33
Mooie foto's van Griekenland, prachtig land. Jelle van Damme in de Malediven, lekker hoor. Foto van Ziyech bezorgt kippenvel
3 0