Nieuwe procedure overname uitkaarthouders!

door giobelloni 14

Nieuwe procedure overname uitkaarthouders!

door giobelloni 14

Laatst geüpdatet

Uitkaarthouders die hun kaart laten overnemen door een andere uitkaarthouder moeten vanaf dit vanaf nu doorgeven via een digitaal formulier. Dat meldt Ajax woensdag aan alle uitkaarthouders.

Hierbij geldt dat invullen van het formulier uiterlijk tot de donderdag 12.00 uur voor een uitwedstrijd mogelijk is. Daarna zullen zowel de koper van de kaart als de overnemer een mail met een bevestiging ontvangen. Wel geldt nog steeds dat je maximaal twee keer per seizoen een kaart kan overdragen.

Dit nieuwe systeem zorgt ervoor dat de scanprocedure op de wedstrijddag een stuk soepeler verloopt. Omdat de overname van tevoren is verwerkt hoeft de overnemer nu niet meer de kaart van de koper mee te nemen. Daarnaast hoeft de overname ook niet meer genoteerd te worden.

Klik hier om het overnameformulier te bekijken.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.