Álvarez regelt werkvergunning in Mexico

door Bart Veenstra 37

Álvarez regelt werkvergunning in Mexico

door Bart Veenstra 37

Laatst geüpdatet

Edson Álvarez is op dit moment in Mexico om zijn werkvergunning te regelen. De aanwinst van Ajax, die vorige week een contract tekende tot de zomer van 2024, heeft die vergunning nodig om voor de Amsterdamse club uit te komen.

Journalist Javier Rosas van ESPN Mexico laat op Twitter weten dat Álvarez in Mexico is aangekomen. Binnen twee of drie dagen verwacht de verdediger annex middenvelder terug te kunnen reizen naar Nederland.

Wanneer Álvarez definitief inzetbaar is voor Ajax zal nog moeten blijken. Ajax speelt aanstaande zaterdag in de Eredivisie tegen Vitesse, terwijl volgende week dinsdag het heenduel met PAOK Saloniki in de derde voorronde van de Champions League wacht. Mocht Álvarez niet kunnen spelen, zal Perr Schuurs - net als tegen PSV - wellicht in de basis staan.

Schrijf je in voor de Ajax Showtime subleague en win!

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.