(Oud-) Ajacieden vieren vakantie (deel 6)

BVeenstra, 08-06-2019 om 09:30, 4201 views, AS |

Profiteer eerder van Black Friday in de Ajaxshop!

Sommige Ajax-spelers liggen ergens aan het strand, anderen trainen door of bereiden zich voor op de komende interlands. Ajax Showtime verzamelt de leukste vakantiefoto's of andere berichten, ook van verschillende oud-Ajacieden, en zet ze op een rijtje. Hierbij deel 6. (Link voor app-gebruikers)

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Jordanië, wat een mooi land! Bedankt voor de geweldige tijd jongens 👌🏼👌🏼👌🏼 Petra ✅

Een bericht gedeeld door Carel Eiting (@careleiting) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

✔️

Een bericht gedeeld door Hakim Ziyech (@hziyech) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Sve što imam u srcu i duši ti dam.

Een bericht gedeeld door Dominik Kotarski (@dominikkotarski33) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Que no se pierda El Niño interior, Primos ♥️ Solo faltaste vos @paulatittarelli !!

Een bericht gedeeld door Lisandro Magallán (@licha.magallan) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Payback time was sweet my missus said we would go for a little “romantic” bike ride.. 25km and 3km hike later we found this little gem... #holiday

Een bericht gedeeld door Tim Krul (@timkrulofficial) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Enjoying ☀️

Een bericht gedeeld door Lucas Andersen (@lucasandersen18) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Don’t worry, be happy 😄☀️#swipe

Een bericht gedeeld door Kees de Boer (@keesdeboer75) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Italy for a week!🇮🇹

Een bericht gedeeld door Mickey van der Hart (@mickeyvdhart) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🛳⚓️

Een bericht gedeeld door Issam El Maach (@el_maach_issam) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Look who we got here! 👍👍

Een bericht gedeeld door Anwar El Ghazi (@elghazi21) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🌆

Een bericht gedeeld door Teun Bijleveld (@teunbijleveld) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Positano 🇮🇹 #italy #positano

Een bericht gedeeld door Jeffrey de Lange (@jeffreydelange) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Jody Lukoki (@jlukoki) op

Delen!
Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.

Reacties
Ajacied33
Komt Magallan van een drieling of zo...?
0 0
Redrum
Waar betalen die gasten het allemaal van zeg?
0 0
noppenkoning
toet toet boing boing Jody Lukoki
1 0
Wesl
Wat doet lukoki nou?
0 0
jaripettersson
Middagje lachgas
2 0