Ajacieden vieren zomervakantie (deel 5)

Sommige spelers van Ajax maken zich op voor de komende interlandperiode, sommigen zelfs voor het WK, maar voor andere Ajacieden is de vakantie al begonnen. In de komende periode zal Ajax Showtime wederom een verzameling maken van de vakantiefoto's van de spelers van Ajax, maar ook van de oud-spelers van de Amsterdamse club. Zie hieronder deel 5 van deze zomer (link voor app-gebruikers)

 

Zware klim maar het was elke kilometer waard. Thanks @liamborn 👌🏼

Een bericht gedeeld door Carel Eiting (@careleiting) op

 

🤙🏼

Een bericht gedeeld door Hakim Ziyech (@hziyech) op

 

Quero ver segurar a gente @viniciusjr_00! 🤣 @lucaspaqueta e @paulinhoph7 nem viram a cor da bola Fique ligado em Nike.com. A #Brasileiragem está chegando. 🇧🇷

Een bericht gedeeld door David Neres (@davidneres) op

 

Feeling Happy 😍🇬🇷🔝💯

Een bericht gedeeld door Konstantinos (Kostas) Lamprou (@koslamprou) op

 

Ik mag nu eindelijk zeggen dat ik echt op mezelf woon en het huis uit ben. Super blij met mijn eigen appartement🏡🔑

Een bericht gedeeld door Daan Reiziger DJR1 (@daanreiz) op

 

🌴

Een bericht gedeeld door Dani de Wit (@danidewit_) op

 

Gala “Uniți pentru Mihai”

Een bericht gedeeld door Ricardo Farcas (@f.ricardo4) op

 

🇦🇷🇦🇷🇦🇷

Een bericht gedeeld door Nicolas Tagliafico (@tagliafico3) op

 

Genieten hier 😍

Een bericht gedeeld door Léon Bergsma (@leonbergsma) op

 

Jummuah mubarak! 😎😃🙌

Een bericht gedeeld door Anwar El Ghazi (@elghazi21) op

 

P A L E R M O 🇮🇹

Een bericht gedeeld door Ricardo van Rhijn (@rfvanrhijn) op

 

Flex is hoog 🇮🇹☀️

Een bericht gedeeld door Vince Gino Dekker (@vincegino) op

 

With our friend GIGI 🐘

Een bericht gedeeld door Richairo Juliano Zivkovic (@richairojz) op

 

🐶🤘

Een bericht gedeeld door Robert Muric (@muricrobert) op

 

Playing golf 🏌️‍♂️ ⛳️ in Ibiza for @lifeafterfootball #houhetmaarbijvoetbal😬

Een bericht gedeeld door Frank de Boer (@frank150570) op

 

Alegria de estar na Seleção!!! @cbf_futebol 🇧🇷💚💛

Een bericht gedeeld door Filipe Luís Kasmirski (@filipeluis) op

 

Entrenamiento 💪💪💪 @aufoficial #russia2018 Training 💪💪💪

Een bericht gedeeld door Luis Suarez (@luissuarez9) op

 

When @vincentkompany is desperate to join our jokes... 🤣 🇧🇪

Een bericht gedeeld door Jan Vertonghen (@jvertonghen) op

 

Generosita e sport #accademiadellosportperlasolidarieta #farebenefabene @solidarietabg

Een bericht gedeeld door @Chivu_Official (@cristianchivu) op

 

Tomorrow. www.gregoryvanderwiel.com

Een bericht gedeeld door Gregory van der Wiel (@gregoryvanderwiel) op

 

Really into this suede jacket from @ted_baker_menswear #sponsored

Een bericht gedeeld door Christian Eriksen (@chriseriksen8) op

 

Chwila autografów i zdjęć dla naszych kibiców ! Dziękujemy za wsparcie ! 🇵🇱👏 #Arłamów #zgrupowanie #kadra #polska #laczynaspilka #poland #football #mundial #worldcup #roadtorussia

Een bericht gedeeld door Arek Milik (@arekmilik) op

 

Lost 37 kilos so far..15 to go!!! @midoxaly 👌🏻

Een bericht gedeeld door Ahmed Hossam (@ahmedhossammido) op

  • Bekijk ook
Delen!
Tags
Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.

Reacties
JPM
Goed om te zien dat Koning Dani naast zijn vedetterol binnen Ajax ook part-time fotomodel is geworden.
0 -1
behangdelul
Zozo, mido 37 kilo kwijt! Die gaat voor een rentree :P
0 0
Ajacied33
Die Mihai Nesu, vreselijk als je eraan terugdenkt. Hoe hij was en hoe hij geworden is. Alles is zo betrekkelijk in het leven... Mooiste foto kwam toch van Eiting
1 0
KlasseLasse
ja die was tof! vond die quat bij de reuzenrad ook wel een goeie
0 0