(Ex-) Ajacieden vieren vakantie (deel 6)

Sommige spelers van Ajax vieren kerst dit jaar 'gewoon' thuis, terwijl anderen juist de zon opzoeken in hun thuisland of op vakantie. Ajax Showtime verzamelde enkele leuke kerstkiekjes en vakantiefoto's, ook van meerdere oud-Ajacieden en een mogelijk toekomstig Ajacied, en brengt een overzicht. Hierbij deel zes (link voor app-gebruikers).

 

Amazing day at Disney Paris with the most important people in my life!! ❤️ #disneylandparis25 #disneyxmas #bestday

Een bericht gedeeld door Wesley Sneijder (@sneijder10official) op

 

❤️❄️

Een bericht gedeeld door Naci Ünüvar (@naci.unuvar) op

 

🌴🌞

Een bericht gedeeld door Matthijs de Ligt (@mdeligt_) op

 

Christmas at home 🇨🇲Charging batteries at home with the family

Een bericht gedeeld door André Onana (@andreonana.24) op

 

Tawilla

Een bericht gedeeld door Ahmed Hossam (@ahmedhossammido) op

 

Coffee break after lunch!!! @adechivu #family #holidays #🏝#🚬

Een bericht gedeeld door @Chivu_Official (@cristianchivu) op

 

Pig Beach - Exumas 🐷🐽🇧🇸

Een bericht gedeeld door Nicolas Tagliafico (@tagliafico3) op

 

On top of the world! . #nowordsneeded #alpen #bergsteigen #yeti

Een bericht gedeeld door Heiko Westermann (@official_heikowestermann) op

 

🇲🇦

Een bericht gedeeld door Robin Schouten (@robinschouten_) op

 

Vandaag steek ik een lampion aan voor m'n vriend Johan. Ik mis je! #mijnlampion #kwf

Een bericht gedeeld door Sjaak Swart (@sjaak.swart) op

 

Tardes que se disfrutan y se agradecen con AMIGOS 🎉🎉😀😀 @nicolaslodeiro #BrunoSilva Evenings that you enjoy and thank with FRIENDS 🎉🎉😀😀

Een bericht gedeeld door Luis Suarez (@luissuarez9) op

 

❤️

Een bericht gedeeld door Perr Schuurs (@perr_schuurs) op

 

👥☀️

Een bericht gedeeld door Younes el Morabet (@younes.elmorabet) op

 

Liefde op het eerste gezicht💕 #christmas #frenchbulldog

Een bericht gedeeld door Desiree van Lunteren (@dvlunteren) op

 

🌊

Een bericht gedeeld door Darren Sidoel (@darren.sidoel) op

 

Skiing is fun!! ⛷❤️ #ditwasdeeerstedag #chatel #fun

Een bericht gedeeld door Anouk Hoogendijk (@anoukhoogendijk) op

 

All I want for Christmas is you ❤️🎉🎄

Een bericht gedeeld door Jody Lukoki (@jlukoki) op

Profiteer tot en met 31 december van korting in onze webshop!

  • Bekijk ook
Delen!
Tags
Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.

Reacties
Restored
Lukoki met een goude klokkie om zn pols
0 0
Middenweg401
Te lui om de labels van z'n schoenen af te halen..
0 0
Middenweg401
Nooit gedacht dat Sneyder groter is dan Mickey Mouse.
3 -1
Dexy
Kan Heiko niet beter switchen van beroep en skiër worden? Elke keer zie ik hem op een piste staan ;)
1 -1
Middenweg401
Alpine klimmen in heel wat anders.
Met grote afstand de coolste foto van de reeks trouwens.
2 0
EKS
een piste? Nog eens goed kijken dan...
0 0
3*stars*3
Zo Bruno Silva, lang niet gezien of wat van gehoord.
Erg triest, hoe het met hem is afgelopen want hij had zeker potentie.

Ook een mooie post van Sjaak.
Veel van zijn post zijn trouwens pure komedie en vooral door zijn teksten.
4 0
FlyingDutchMan
Goed om Bruno Silva zo met Lodeiro en Suárez te zien, ging erg slecht met hem maar zo te zien gelukkig weer iets beter! Mido weer een kameel verslonden met de Kerst :)
4 0
3*stars*3
Hahaha idd, Mido heeft "all you can eat", letterlijk genomen ;-)
0 0
pizzapunt
Dat berichtje van Sjakie, feelings..
7 -2
Middenweg401
Per ongeluk op de verkeerde geklikt. Heel mooi van Sjaak.
0 -1
Dexy
Prachtig gebaar van Sjaak!

Johan blijft voor altijd in ons hart.
1 0