Ajax nodigt legendes uit voor duel met Panathinaikos

door Bart Veenstra 13

Ajax nodigt legendes uit voor duel met Panathinaikos

door Bart Veenstra 13

Laatst geüpdatet

Ajax heeft enkele helden van de gewonnen Europa Cup I wedstrijd tegen Panathinaikos in 1971 (2-0) uitgenodigd voor de Europa League-wedstrijd van aankomende donderdagavond, zo meldt Ajax.nl. De Amsterdamse club ontvangt dan de Griekse opponent opnieuw.

Horst Blankenburg, Barry Hulshoff, Piet Keizer, Heinz Stuy, Ruud Suurendonk en Sjaak Swart zullen samen met verzorger Salo Muller plaatsnemen op de Koninklijke Loge van de Amsterdam ArenA. Helaas zijn er ook enkele helden van weleer inmiddels overleden. Onder meer Johan Cruijff, Dick van Dijk, Gerrie Mühren, Velibor Vasovic en trainer Rinus Michels zijn niet meer onder ons. Zij zullen donderdagavond geëerd gaan worden.

Wanneer Ajax aankomende donderdag weet te winnen van Panathinaikos is het zeker van groepswinst. In dat geval heeft het een voordeel bij de loting voor de volgende ronde in de Europa League.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.