Kasper Dolberg hoopt dit seizoen nog te debuteren in een hoofdmacht van Silkeborg IF voordat hij komende zomer vertrekt naar Ajax. De Deense aanvaller speelde en scoorde al voor de beloften, maar tot een debuut in het eerste kwam het nog niet.
Dat komt vooral door alle fysieke ongemakken die Dolberg dit seizoen moest doorstaan. In de eerste seizoenshelft kampte hij het grootste gedeelte van de competitie met een buikspierblessure, momenteel herstelt hij van een schouderkwetsuur. Over een week hoopt hij weer te kunnen spelen en dan is een debuut in het eerste een prioriteit.
'Ik zal niet ontkennen dat het een doel is van mij om nog te debuteren in Silkeborg 1 voordat ik vertrek naar Ajax. De club kijkt veel naar de jeugd dus ik acht de kans aanwezig dat ik mijn debuut mag maken in de Super League', zo vertelt hij aan Deense media.





































Plaats reactie