Stam geeft Clement tijd voor verwerking

door BvdPloeg 1

Stam geeft Clement tijd voor verwerking

door BvdPloeg 1

Laatst geüpdatet

Jaap Stam gaat heel coulant om met Pelle Clement na het nieuws dat zijn goede vriend Abdelhak Nouri blijvende hersenschade heeft opgelopen. De coach van Reading vertelt in gesprek met FOX Sports dat Clement alle vrijheid krijgt.

'Op jonge spelers heeft dit een enorme impact. Daar praat je over en je probeert dingen aan te geven wat hij kan doen. Het is allemaal heel vers en dus is het heel moeilijk om dat een plaatsje te geven en te zeggen: "we gaan weer door met het leven". Dat kan ook niet. Iedereen heeft zijn tijd en zijn manier nodig om dat te verwerken', vertelt Stam respectvol.

'Mocht Pelle tijd willen om naar zijn familie, vrienden of misschien Appie zijn omgeving toe te gaan, dan kan hij dat doen', besluit de coach, die Nouri zelf ook meemaakte bij Ajax. Tegenover Ajax Showtime sprak Clement op donderdag nog emotionele woorden over Nouri.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.