Ten Hag genomineerd voor FIFA Coach van het Jaar

door Bart Veenstra 31

Ten Hag genomineerd voor FIFA Coach van het Jaar

door Bart Veenstra 31

Laatst geüpdatet

Ajax-trainer Erik ten Hag is door de FIFA genomineerd voor de FIFA coach van het jaar, zo meldt onder meer het Algemeen Dagblad. De oefenmeester staat op een shorlist van tien namen voor The Best FIFA Men’s Coach Award.

Ten Hag kende een uitstekend seizoen met Ajax. Met de Amsterdamse club won hij de landstitel, de KNVB-beker en in de Champions League werd de halve finale bereikt. In het miljardenbal wist Ten Hag met Ajax onder meer af te rekenen met Real Madrid en Juventus.

De andere negen kanshebbers zijn: Djamel Belmadi (Algerije), Didier Deschamps (Frankrijk), Marcelo Gallardo (River Plate), Ricardo Gareca (Peru), Pep Guardiola (Manchester City), Jürgen Klopp (Liverpool), Mauricio Pochettino (Tottenham Hotspur), Fernando Santos (Portugal) en Tite (Brazilië).

Via deze link kun je stemmen op jouw favoriete coach van het jaar.

Combineer jouw alledaagse leven met het supporten van Ajax: ga nu naar de officiële shop van Ajax en bekijk de casual kledingcollectie voor jong en oud.

Schrijf je in voor de Ajax Showtime subleague en win!

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.