Ajax meldt komst Luik-middenvelder Marin
Via de officiële kanalen heeft Ajax bekendgemaakt dat Razvan Marin is gecontracteerd. De Amsterdammers betalen 12,5 miljoen euro aan Standard Luik. De Roemeen heeft een vijfjarige verbintenis getekend, waardoor de voetballer tot medio 2024 is verbonden aan Ajax.
'Marin werd op 23 mei 1996 geboren in Boekarest. Hij doorliep in zijn geboorteland de Gheorghe Hagi Football Academy en kwam vervolgens uit voor het eerste elftal van FC Viitorul Constanța. In 2017 nam Standard Luik de speler over. Tot nu toe speelde hij 15 officiële duels voor zijn nationale team', stelt de Amsterdamse club de nieuwe speler voor aan de supporters.
Marin werd gescout voorafgaand aan het tweeluik met de Belgen in de voorronde van de Champions League. Ook in die twee duels beviel de rechtspoot bij onder meer Marc Overmars en Erik ten Hag. De middenvelder wordt gezien als een aanvallende, dynamische speler.
Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.
Gokjes voor de toekomst zijn, dat wordt de nieuwe stijl. Kopen en een jaar stallen en als het wat wordt: superdeal
Beter dan zekere B-spelers als Pierie en Scherpen. We hebben al genoeg B-spelers met Labyad, Veltman, Kristensen, Huntelaar (op deze leeftijd) en Dani de Wit.
Beter alleen maar kwaliteit, aangevuld met jeugd.
Iemand die deze speler goed kent en weet wat we kunnen verwachten?
Nico - Blind - Aankoop - Mazrouai
van de Beek - Marin - Gravenberch
Aankoop/Jeugd - Tadic - Neres
Dit zie ik het liefst als Ziyech en Matthijs vertrekken
Steek hem maar daar achter.... marin
Mazaroui - De ligt - Alvarez - tagliafico
Marin - van de beek - ziyech
Neres - Tadic - Messi
Mazaroui - De ligt - Alvarez - tagliafico
Marin - van de beek - ziyech
God - Jezus - Messi
Totaal andere type speler dan De Jong weliswaar, Marin meer een lopende dynamische speler met voetballend vermogen van wat ik op enkele beelden zag. We gaan het meemaken.
Tadic Dolberg Neres
Pröpper Marin Van de Beek
Nico Blind Fosu Mensah Mazraoui
Onana
Op de bank heb je dan: Scherpen, Pierie, Schöne, Labyad, Huntelaar, Lang, De Wit, Magallan, Sinkgraven
Vooral op de bank mag de selectie nog wel wat breder, eventueel kan Mazraoui vervangen worden voor een completere back.
Onana
Mazraoui, Alvarez , Pierie, Blind
Marin, vd Beek, Propper
Pavon, Tadic, Vargas
Veltman, Alvarez, Blind, Tagliafico;
Mazraoui, Marin;
Neres, Van de Beek, aankoop;
Tadic
Vargas ken ik niet.
Ik zie zelf graag nog een goede CV en LB komen. Ook hoop ik nog op een buitenspeler.
Waar zien jullie graag nog versterkingen komen?
*Alvarez of fosu mensah voor CV
*Pavon
*een goede rechtsback zodat mazraoui naar het middenveld kan.
*Goede backup achter tagliafico
* propper
* Een balvaste meevoetballende spits.
* reserve spelers die kwalitatief beter zijn dan de huidige bankzitters,zodat het algemene nivo omhoog gaat.
Nu nog 3 van hetzelfde niveau.