Dat veel spelers van de selectie naar de nationale ploegen zijn afgereisd, betekent niet dat er niet getraind kan worden. Woensdagochtend stond een kleine groep Ajax-spelers op het trainingsveld van De Toekomst.
Onder hen ook Justin Kluivert, die apart van de groep trainde aan het herstel van zijn bovenbeenblessure. De buitenspeler was niet de enige die terugkeerde na een kwetsuur, ook Daley Sinkgraven maakte zijn rentree. Tijdens het positiespel deed de linksback van de Amsterdammers mee om vervolgens individueel wat loopoefeningen te doen. Dit alles valt te lezen op Ajax.nl.
De derde opvallende naam is die van Norbert Alblas, die herstelt van een polsblessure. Met het partijspel was Alblas echter toeschouwer. Daarin werden Kostas Lamprou en Benjamin van Leer onder meer getest door de teruggekeerde Siem de Jong.




































Plaats reactie