[Update II] Younes definitief bij Duitse ploeg

door BvdPloeg 46

[Update II] Younes definitief bij Duitse ploeg

door BvdPloeg 46

Laatst geüpdatet

Volgens het Duitse Kicker komt Amin Younes in aanmerking voor een plekje in de selectie van Joachim Löw. Die Mannschaft reist eind juni af naar Rusland voor de Confederation Cup. Vanwege het drukke programma krijgen een aantal sterspelers rust van de bondscoach.

Het gaat hier om onder meer Toni Kroos en Sami Khedira, die elkaar treffen in de finale van de Champions League. Deze finale is twee weken voordat de Duitse ploeg op 17 juni vertrekt. Ook Mats Hummels en Jerome Boateng lijken te worden gespaard. Dat er daarom een paar opvallende namen in de selectie zitten, is niet ondenkbaar.

Younes zat nog nooit bij de selectie van Duitsland. Wel deed de linksbuiten mee bij een aantal jeugdteams. De rechtspoot speelde ook achttien wedstrijden mee bij U21. De Ajacied zou een zeer aardig seizoen met zeven goals en dertien assists bekronen als hij daadwerkelijk wordt opgeroepen.

Update - 13.11 uur (16 mei 2017)
Amin Younes lijkt zich op te kunnen maken voor een voetbalzomer met de Duitse nationale ploeg. De aanvaller van Ajax wordt door bondscoach Joachim Löw opgeroepen, zo meldt journalist Thomas Gassman van Der Westen op Twitter. Het nieuws wordt ook door De Telegraaf bevestigd.

Update II - 13.30 uur (17 mei 2017)
Amin Younes is opgeroepen voor de Duitse nationale ploeg. In een selectie zonder veel grote sterren kiest Joachim Löw voor het eerst voor de Ajacied. Hij legt uit: 'Amin is een goede speler in de één tegen één en hij heeft de kwaliteit om af te ronden.'

Bestel het nieuwe uitshirt in de officiële fanshop van Ajax.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.