Engeland wint in doelpuntrijke wedstrijd van Kroatië; Sutalo speelt hele wedstrijd mee

door NielsOpdam 505 Bron AS

Engeland wint in doelpuntrijke wedstrijd van Kroatië; Sutalo speelt hele wedstrijd mee

door NielsOpdam 505 Bron AS

Laatst geüpdatet

Engeland heeft in de eerste groepswedstrijd van het WK gewonnen van Kroatië. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel won met 4-2 van de Kroaten. In Dallas begon Ajax-verdediger Josip Sutalo in de basisopstelling. Hij speelde de volledige wedstrijd mee in de ploeg van Zlatko Dalić. Bij Engeland was Harry Kane de grote man. Jordan Henderson bleef op de bank.

Voor de gebruikers van de app: klik hier of bezoek de mobiele website voor optimaal gebruik van dit livetopic.

Engeland en Kroatië openden woensdagavond hun WK-campagne in Groep L. De Three Lions kwamen na twaalf minuten op voorsprong via Kane. De spits van Bayern München schoot vanaf elf meter raak. Na ruim een half uur spelen kwam Kroatië op gelijke hoogte. Martin Baturina schoot op schitterende wijze de 1-1 binnen.

Kane kopte Engeland vijf minuten later alweer op 2-1, waardoor de Engelsen met een voorsprong leken te gaan rusten. Alleen schoot Petar Musa in de blessuretijd voor de rust nog prachtig raak: 2-2. Na de pauze zorgde Jude Bellingham al snel voor de 3-2. Het elftal van Tuchel kwam via invaller Marcus Rashford vlak voor tijd ook nog op 4-2. Daardoor wint Engeland de eerste wedstrijd op het WK.

Josip Sutalo speelt volgende week tegen Panama

Sutalo en Kroatië spelen op woensdag 24 juni om 01.00 uur (Nederlandse tijd) de volgende wedstrijd in Groep L. Panama is dan de tegenstander in Toronto. Engeland speelt op dinsdagavond 23 juni tegen Ghana. De Engelsen nemen het om 22.00 uur Nederlandse tijd op tegen de Ghanezen. Het duel wordt gespeeld in Boston.

Volg hier het WK-duel tussen Engeland en Kroatië!

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.