Promes zelfverzekerd: 'Een goede Promes speelt'

door Bart Veenstra 28

Promes zelfverzekerd: 'Een goede Promes speelt'

door Bart Veenstra 28

Laatst geüpdatet

Quincy Promes ziet het wel zitten om in een basiselftal te spelen met Dusan Tadić, Hakim Ziyech, Donny van de Beek en David Neres. Wanneer al deze spelers fit zijn, zal trainer Erik ten Hag keuzes moeten maken. Stelt hij ze allemaal op of kiest de trainer voor iets meer defensieve zekerheid?

De concurrentie voor Promes is enorm in Amsterdam, maar hij klaagt er niet over. 'Natuurlijk ben ik blij dat Hakim, Donny en Neres zijn gebleven', zegt hij tegenover VTBL. 'Dat maakt Ajax sterker. Volgens mij kunnen we ook allemaal samen spelen, maar dat is aan de trainer. Uiteindelijk stel ik mezelf op. Een goede Promes speelt, die zet je niet op de bank', klinkt het zelfverzekerd.

Promes is gelukkig bij Ajax. Hij hoopt zijn niveau van Spartak Moskou weer te kunnen halen. 'Ik wil bij Ajax weer die succesvolle voetballer van Spartak zijn. Ik wil kampioen worden, ver in de Champions League komen, veel assists leveren en heel vaak scoren. Hier bij Ajax kan ik ook op mijn beste posities spelen, achter de spits of als linksbuiten. Hier ben ik blij en gelukkig.'

Dat Ajax Champions League speelt, was voor Promes een belangrijke reden om terug te keren. De ploeg maakte vorig seizoen een enorme indruk op de Oranje-international. 'Ik heb vorig seizoen alle Europese wedstrijden gezien. Real vernederd, Juventus eruit geknikkerd en tegen de Spurs te weinig gekregen. Ze kennen Ajax weer in Europa. Hopelijk komen we weer zo ver.'

Denk jij dat Ajax dinsdagavond met 2-0 wint van Lille OSC? Zet in en krijg 6,60 keer je inzet terug!

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.