Noussair Mazraoui is wederom opgeroepen voor het nationale elftal van Marokko, zo meldt de bond op haar website. De rechtsback speelt in het kader van de kwalificatie voor de Afrika Cup in de komende interlandperiode twee interlands voor het Marokkaanse elftal.
Zijn teamgenoot Zakaria Labyad is niet opgeroepen voor het Marokkaanse elftal. In de vorige interlandperiode was Labyad wél opgeroepen, maar toen bleef hij in Nederland omdat zijn vrouw op dat moment op het punt van bevallen stond.
Marokko speelt in de komende interlandperiode tweemaal tegen de Centraal-Afrikaanse Republiek. Op vrijdag 13 november (20.00 uur) speelt Marokko thuis, waarna op dinsdag 17 november (14.00 uur) de uitwedstrijd volgt.
Denk jij dat Ajax met 1-3 wint van FC Utrecht? Zet in en krijg 10,25 keer je inzet terug!







































Plaats reactie