Het seizoen nadert zijn einde en dus gaan de beslissingen in de buitenlandse competities vallen. De spanning voor de oud-spelers van Ajax neemt toe in competities als de Premier League, La Liga, de Bundesliga, de Serie A en de Ligue 1. Volg hun verrichtingen dit weekeinde hier en praat mee!
Bestel nu het nieuwe derde tenue van Ajax!
Vrijdag 15 mei
De Premier League trapte op vrijdagavond al af met een aantrekkelijk affiche. Het Liverpool van Ryan Gravenberch ging namelijk op bezoek bij Aston Villa en dat betekende een ontmoeting tussen de nummers vier en vijf van de Engelse competitie.
Beide ploegen stonden na 36 wedstrijden op een puntentotaal van 59, waardoor de winnaar van vrijdagavond goede zaken zou doen in de strijd om de vierde plek in de Premier League. Het was Aston Villa dat, ondanks een basisplaats voor Gravenberch bij Liverpool, dat met de zege aan de haal ging: 4-2.
Dan de Süper Lig, de hoogste divisie van Turkije. Besiktas ging op bezoek bij Rizespor en dat betekende dat Vaclav Cerny, buitenspeler van eerstgenoemde club, mocht hopen op speelminuten. Het betrof de laatste speelronde en Besiktas was als nummer vier van de competitie eigenlijk al uitgespeeld. Cerny begon op de bank, viel na rust in en bepaalde uiteindelijk de eindstand op 2-2.





































Plaats reactie