Trainer Austria onder indruk van Ajax

door AFCAVEGHELL 3

Trainer Austria onder indruk van Ajax

door AFCAVEGHELL 3

Laatst geüpdatet

Austria Wenen is diep onder de indruk van de kwaliteiten van Ajax. In Kurier spreekt assistent-coach Josef Michorl van Austria van een "een offensief superelftal met veel individuele klasse."

Austria is op 2 november de komende tegenstander van Ajax in de UEFA-cup. Afgelopen woensdag was Michorl aanwezig bij de met 2-0 gewonnen competitiewedstrijd van de Amsterdammers tegen ADO Den Haag en volgens de Oostenrijker had "Ajax op basis van de kansen met meer doelpunten verschil moeten winnen." Hij roemt verder de technische kwaliteiten van de Ajax-spelers en waarschuwt voor de dreiging die van Ajax uitgaat tijdens standaardsituaties.

Toch denkt Michorl dat de regerend landskampioen van Oostenrijk niet kansloos is tegen Ajax. "Doordat Ajax continu in de aanval is, ontstaat er voor ons ruimte om te counteren."

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.