Buitenland: De Jong en Hato staan in basis tijdens bekerzeges

door Ajax Showtime 1

Buitenland: De Jong en Hato staan in basis tijdens bekerzeges

door Ajax Showtime 1

Laatst geüpdatet

Er staat deze week weel volop voetbal op het programma. In verschillende landen wordt het bekertoernooi hervat. Op donderdagavond is er ook een speelronde in de Conference League. Wij volgen de verrichtingen van alle oud-Ajacieden die daarbij in actie gaan komen. Volg het hier en praat mee!

Dinsdag 16 december

In Engeland werd de kwartfinale van de Carabao Cup gespeeld. Chelsea nam het hierin op tegen Cardiff City. Jorrel Hato stond in de basis bij de club uit Londen en mocht de gehele wedstrijd uitspelen. Chelsea wist met 1-3 te winnen en mag zich zodoende melden in de halve finale van het toernooi.

FC Barcelona nam het in de zestiende finale van de Copa del Rey op tegen Guadalajara, dat op het derde niveau uitkomt. Frenkie de Jong stond in de basis bij de club uit Catalonië, dat lang niet tot scoren kwam in de wedstrijd. Het was uiteindelijk verdediger Andreas Christensen die het moest doen voor FC Barcelona, waarna Marcus Rashford er in de slotfase nog een treffer aan toe kon voegen: 0-2.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.