Volgens Johan Derksen heerst er binnen Ajax veel onvrede over algemeen directeur Michael Kinsbergen en financieel directeur Jeroen Slop. 'Het gaat er om dat de twee directeuren zonder voetbalachtergrond alles bepalen en dingen doordrukken', sprak Derksen vrijdagavond bij VI tv.
'Er zitten daardoor bij Ajax veel mensen niet lekker in hun vel', vervolgde de vriend van Johan Cruijff. 'Nu wordt Cruijff gedirigeerd om langs te komen en orde op zaken te stellen, maar dat wil hij niet. Hij heeft die voetbaljongens daar neergezet op sleutelposities en dacht dat het wel goed zou lopen, maar er is een ontzettende strijd gaande. Dat gaat niet om kleine verschillen.'
Deze week kwam via Voetbal International naar buiten dat Wim Jonk, hoofd opleidingen, niet meer aanschuift bij vergaderingen van het Technisch Hart van de club. Jonk voelt zich niet serieus genomen en gepasseerd. Over met name de speelstijl, het aankoopbeleid en het inpassen van jeugdspelers in Ajax 1 heerst onenigheid.







































Plaats reactie