Ryan Gravenberch heeft zaterdag zijn handtekening gezet onder een nieuw langdurig contract bij Liverpool. Dat maakt de Engelse club bekend via de officiële kanalen. De 23-jarige middenvelder ligt nu drie seizoenen langer - tot de zomer van 2032 - vast op Anfield Road.
‘Ik voel me echt heel goed,’ begint Gravenberch in het bijbehorende interview. ‘Ik ben erg trots dat ik mijn contract bij zo’n grote club heb kunnen verlengen. Ik ben heel blij dat ik hier nog veel jaren kan blijven.’
Gravenberch laat weten zich erg gewaardeerd te voelen bij de grootmacht uit de Premier League. ‘Ik voelde meteen het vertrouwen vanuit de club, en ook van de trainer. Voor mij was de beslissing daarom makkelijk te maken. Mijn familie is hier ook gelukkig. We zijn hier nu bijna drie jaar, dus ik ken alles inmiddels wel. Ik ben blij dat ik hier ben.’
Tekst gaat verder onder de X-post.
Gravenberch werd in de zomer van 2023 door Liverpool overgenomen van Bayern München. Na een seizoen te hebben gefungeerd als rotatiespeler onder Jürgen Klopp, werd hij in het seizoen 2024/25 een belangrijke schakel in het elftal van trainer Arne Slot. The Reds wisten in dat seizoen beslag te leggen op de Premier League-trofee. Bovendien werd Gravenberch werd Gravenberch verkozen tot Young Player of the Season 24/25.
Ryan Gravenberch wil teleurstellend seizoen goed afsluiten met Liverpool
Inmiddels heeft Gravenberch 123 officiële wedstrijden voor Liverpool achter zijn naam staan. Daarin scoorde hij acht keer en gaf hij twaalf assists. Dit seizoen doen de manschappen van Arne Slot niet mee om de titel; de club staat momenteel op de zesde plaats in Engeland. ‘Op de korte termijn wil ik het seizoen zo goed mogelijk afsluiten,’ zegt Gravenberch. ‘En op de lange termijn wil ik nog veel meer prijzen winnen met Liverpool.’
Tot slot spreekt Gravenberch zijn waardering uit voor de supporters van de club. ‘Ik heb een heel goede band met de fans. Als ik iets goeds doe in het stadion, hoor ik ze altijd mijn liedje zingen. Ik ben de supporters enorm dankbaar, want zonder hen zouden we niet staan waar we nu staan. In de toekomst willen we hen nog veel meer prijzen geven, dus hopelijk kunnen we dat waarmaken,’ besluit de oud-Ajacied.







































Plaats reactie