PSV praat binnenkort met aanvaller Balazs Dzsudzsak over verlenging van diens contract. Dit meldt de Telegraaf. De huidige verbintenis van de Hongaar loopt tot de zomer van 2012 en hij heeft zelf aangedrongen op een gesprek.
De 23-jarige Dzsudzsak meent dat zijn prestaties in het huidige seizoen nieuwe afspraken rechtvaardigen.
Dzsudzsak was in de huidige voetbaljaargang al goed voor tien doelpunten en zeventien assists. Dat aantal haalde hij in de competities binnen en buiten de landsgrenzen bij elkaar.
"Mijn zaakwaarnemer komt hierheen om te praten over mijn toekomst. Of die bij PSV ligt, kan ik nu nog niet zeggen; er zijn meerdere opties", aldus Dzsudzsak tegenover het dagblad.















![[Update] 'Here we go' van Romano: 'Tomiyasu tekent tot einde seizoen voor Ajax'](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:200/height:113/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fimages%2F2025-12%2Ftomiyasu-arsenal-6936d50f3932c.jpg@webp)



















Plaats reactie