Waar Ajax midweeks dit seizoen niet meer in actie komt, wordt er op de buitenlandse velden volop gevoetbald. Deze week staan er onder meer duels in de Champions League, Europa League en Conference League op de agenda, terwijl er ook in de Premier League wordt gevoetbald. Volg de oud-spelers van Ajax hier en praat mee!
Dinsdag 17 februari
In de Champions League speelde het Galatasaray van Davinson Sánchez en Noa Lang dinsdagavond tegen Juventus. Bij de uitploeg staan Francisco Conceição en Arek Milik onder contract, al is laatstgenoemde niet ingeschreven voor het miljardenbal. De Portugees stond wel aan de aftrap, net als Sánchez en Lang bij Galatasaray. Het werd de avond van de Nederlanders, waarbij Lang de hoofdrol vertolkte. Hij was met twee doelpunten belangrijk tijdens een 5-2 zege, terwijl Sánchez ook tot scoren kwam.
In de Aziatische variant van de Champions League kwam Steven Bergwijn in actie voor Al-Ittihad. Die club speelde namelijk tegen Al-Sadd SC. De aanvaller begon nog op de bank, maar mocht een kwartier voor tijd invallen. Het stond op dat moment al 1-4 voor Al-Ittihad en dat bleek uiteindelijk de eindstand.





































Plaats reactie