Luque wil niet meer terug naar Ajax

door valentino88 39

Luque wil niet meer terug naar Ajax

door valentino88 39

Laatst geüpdatet

Albert Luque laat weten dat Malaga zijn eerste en enige optie is voor komend seizoen, zo meldt hij tegenover het Spaanse Marca . De aanvaller heeft echter nog een contract bij Ajax.

'De situatie is moeilijk. Het verschil is groot en zal moeilijk te overbruggen zijn.' Malaga heeft voor hem een driejarig contract klaarliggen, maar kan of wil geen transfersom betalen. 'Ik weet wat er haalbaar is en nu moet ik naar Nederland om te vechten. Op dit moment ziet het er nog niet goed uit.' Luque zou zijn contract willen laten ontbinden, ook al zou dat betekenen dat hij een deel zou moet inleveren.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.