Kaká voetbalt nu voor Ajax-miljoenen

door johanwieldop 5

Kaká voetbalt nu voor Ajax-miljoenen

door johanwieldop 5

Laatst geüpdatet

De eventuele transfer van Klaas-Jan Huntelaar van Real Madrid naar AC Milan heeft geen nadelige consequenties voor zijn oude club Ajax. De Amsterdammers bedongen een half jaar geleden een transfersom van 20 miljoen euro vast en 7 miljoen euro variabel, afhankelijk van de resultaten van de Koninklijke, meldt de Telegraaf op haar website.

De prestatiebonussen golden voor 4,5 jaar, waarbij Ajax zwart op wit liet vastleggen dat die periode óók bleef gehandhaafd als Huntelaar eerder zou vertrekken dan de zomer van 2013. Niet de Achterhoeker zelf, maar Kaká, Ronaldo, Benzema, Xabi Alonso en Arbeloa voetballen nu voor de Amsterdamse miljoenen.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.