Griekse kaartenwapperaar fluit Ajax - Getafe

door Bart Veenstra 35

Griekse kaartenwapperaar fluit Ajax - Getafe

door Bart Veenstra 35

Laatst geüpdatet

Ryan Babel sprak na Getafe CF - Ajax uit blij te zijn dat het thuisduel in ieder geval onder leiding staat van een andere scheidsrechter dan Ruddy Buguet, maar welke ploeg er voordeel gaat hebben van Anastasios Sidiropoulos zal donderdagavond blijken. De Griek is door de UEFA aangesteld als scheidsrechter voor de return in Amsterdam.

Sidiropoulos floot nooit eerder een duel van Ajax, al was hij wel een keer vierde man (tijdens Ajax - Juventus vorig jaar). De Griek is in Nederland wellicht het meest bekend van het Europa League-duel tussen Royal Antwerp en AZ eerder dit seizoen. De scheidsrechter is er niet vies van om een gele kaart uit te delen, zo bleek ook toen al.

In België kregen er zes spelers van AZ een gele kaart. Bij Royal Antwerp kregen er vijf spelers een gele kaart en twee zelfs twee keer een gele kaart, waardoor de Belgen het duel met negen spelers eindigden.

Ook in de Griekse competitie deelt Sidiropoulos graag een kaartje uit. Zo vielen er bij het duel tussen Xanthi en Lamia onlangs zeven gele kaarten. Eerder deze maand floot hij ook het duel tussen Atromitos en AEK Athene. Bij de uitploeg vielen er zeven gele kaarten en een 'geelrode' kaart.

Denk jij dat Ajax met 2-1 wint van Getafe en dus wordt uitgeschakeld in de Europa League? Zet in en krijg 7,60 keer je inzet terug!

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.