Gentenaar loopt okselblessure op

door tThye 18

Gentenaar loopt okselblessure op

door tThye 18

Laatst geüpdatet

Dennis Gentenaar heeft afgelopen week opnieuw een blessure opgelopen. De reservedoelman van Ajax verrekte een spiertje in zijn oksel. Dat meldt het Algemeen Dagblad.

Onduidelijk is hoelang Gentenaar niet inzetbaar is voor de Amsterdammers. De doelman was net terug van een hernia en had zelfs weer meegespeeld met het tweede elftal van Ajax.

Het is nog allerminst zeker of Gentenaar ook na de winterstop in de plannen van trainer Marco van Basten voorkomt. De oefenmeester verwelkomt in januari Maarten Stekelenburg weer en is uitermate tevreden over zijn tijdelijke vervanger Kenneth Vermeer.

Gentenaar zal met Hans Vonk uitmaken wie de vaste derde doelman van Ajax in de tweede seizoenshelft gaat worden. Volgens hoofdredacteur van Voetbal International Johan Derksen neigt Van Basten voor Vonk te kiezen.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.