'Lorenzo en Aras mogen fouten maken'

door Benji 24

'Lorenzo en Aras mogen fouten maken'

door Benji 24

Laatst geüpdatet

Als trainer van de A1-junioren leerde huidig hoofdtrainer Frank de Boer Lorenzo Ebecilio (19) en Aras Özbiliz (20) van haver tot gort kennen. Voor De Boer is het vanzelfsprekend dat de twee jonge vleugelaanvallers kansen krijgen in het eerste elftal. 'Op basis van hun kwaliteiten zitten ze bij de selectie', zegt De Boer in Voetbal International nr. 52. 'Dan is het belangrijk dat ze die kwaliteiten ook durven te laten zien. Ik probeer ze te stimuleren om lef te tonen en acties te maken. Ze mogen fouten maken. Zolang ze maar geen naïeve dingen doen.'

Meer van De Boer op onderstaande link. Hij zegt o.a. dat Ebecilio zijn verdedigende werk goed doet, maar meer met zijn gezicht rechtop acties moet maken om meer overzicht te krijgen. Verder moet Özbiliz meer de diepte in omdat hij de snelste is van de selectie.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.