(Oud-) Ajacieden vieren vakantie (deel 8)

BVeenstra, 12-06-2019 om 12:10, 8359 views, AS |

Maak kans op jouw Ajax-droom. Vul je lijstje in!

Sommige Ajax-spelers liggen ergens aan het strand, anderen trainen door of bereiden zich voor op de komende interlands. Ajax Showtime verzamelt de leukste vakantiefoto's of andere berichten, ook van verschillende oud-Ajacieden, en zet ze op een rijtje. Hierbij deel 8. (Link voor app-gebruikers)

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Enjoy the sunny days ☀️🌊

Een bericht gedeeld door Ryan Gravenberch (@ryanjiro_) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Always nice to have a good pair of sunglasses for my vacation😃🌞

Een bericht gedeeld door Donny van de Beek (@donnyvdbeek) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

😎

Een bericht gedeeld door 🇳🇱 Daley sinkgraven (@daleysinkgraven) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Thank You Guys 🤲🏻

Een bericht gedeeld door Daley Blind (@blinddaley) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Don’t make friends who are comfortable to be with. Make friends who will force you to level yourself up. ⭕️

Een bericht gedeeld door Hakim Ziyech (@hziyech) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Celine you were amazing ❤️🥰 #thelastshows #ceaserspalacelasvegas #legend

Een bericht gedeeld door Naomi Veltman (@naomiveltman) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Ga je mee?😏

Een bericht gedeeld door Issam El Maach (@el_maach_issam) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Recharging the 🔋🔋#vacation

Een bericht gedeeld door Victor Jensen (@victorjensen00) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Zit op terras in Korea 😳 kijk nu wat er aan komt lopen 😅🐧

Een bericht gedeeld door Richard Witschge (@richardwitschge) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

👳🏼‍♂️🌃

Een bericht gedeeld door Noa Noëll Lang (@noano17) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

🌴☀️

Een bericht gedeeld door Nicolas Kühn (@nicolas_kuehn) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Samlinga ferdig å deilig med scoring på trønderan👐🏽 #haeno

Een bericht gedeeld door Dennis Tørset Johnsen (@dennisjohnsen17) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Incredible diner💫 Thanks for having us @ristorantegrottapalazzese #vacationgoals #dinnerwithaview

Een bericht gedeeld door Max Wöber (@maxwober) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Gregory van der Wiel (@gregoryvanderwiel) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

20 år 🎂❤️

Een bericht gedeeld door K. Perez (@kennethperez10) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

26 🎈

Een bericht gedeeld door Ouasim Bouy (@ouasim.bouy) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Kabber ⭕️❤️

Een bericht gedeeld door Leeroy 🦁 (@leeroyowusu) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Only good vibes 😁☀️

Een bericht gedeeld door Ki-Jana Hoever (@khoever99) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht dat is gedeeld door @danilhord op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Een bericht gedeeld door Kenny Tete (@kennytete) op

Delen!
Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.

Reacties
jaripettersson
Allemaal gasten die lekker doen wat ze willen. En Joel Veltman die mee naar Celine Dion moest.
8 0
Cleo9
Haha ik dacht precies hetzelfde. Liefde doet gekke dingen met je
2 0
RaynoFischer
Haha arme Joel, zit helemaal onder de plak :P
0 0