Stevanovic accepteert straf Vitesse

door juliusjuhhhhh 1

Stevanovic accepteert straf Vitesse

door juliusjuhhhhh 1

Laatst geüpdatet

Vitesse heeft Dalibor Stevanovic gestraft voor zijn 'onacceptabele' gedrag na zijn wissel. De Sloveen accepteerde de boete schuldbewust.

Uit onvrede over de beslissing van trainer Theo Bos verliet Stevanovic zaterdag na zijn wissel het Gelredome. Bos en technisch directeur Marc van Hintum noemden na afloop van het duel met ADO Den Haag (1-3) het gedrag van de Sloveen 'onacceptabel'.

Een dag na de wedstrijd erkende Stevanovic zijn fout in een gesprek met Van Hintum. 'Het was voornamelijk de teleurstelling over de wissel waardoor ik gefrustreerd raakte', aldus de Sloveen op de Vitesse-website. 'Ik wil echt graag met Vitesse goed spelen. Als het dan tegenvalt en je in de rust eruit moet, is dat moeilijk te accepteren.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.