TOTO: 50 keer je inzet terug als Ajax treble pakt

door NielsOpdam 6

TOTO: 50 keer je inzet terug als Ajax treble pakt

door NielsOpdam 6

Laatst geüpdatet

Volgens bookmaker TOTO is Ajax nog altijd dé favoriet voor de landstitel. Als de Amsterdammers de Eredivisie winnen, krijg je slechts 1,47 keer je inzet terug. In september 2020, voor de eerste speelronde, was die quotering nog 1,53. In de Eredivisie staat Ajax eerste met één punt meer dan PSV. De Eindhovenaren staan bij de bookmaker dan ook op de tweede plaats.

Als PSV kampioen van Nederland wordt, krijg je 2,57 keer je inzet terug. In september 2020 was die quotering 3,45. TOTO zet Feyenoord op de derde plek met een quotering van 17,25. Dat was voor dit seizoen 9,55. Volgens TOTO was AZ voor dit seizoen ook een titelkandidaat. De Alkmaarders hadden toen een quotering van 8,35. Als AZ kampioen wordt, krijg je nu 40,00 keer je inzet terug. Ook Vitesse heeft een quotering van 40,00.

Bij TOTO kun je ook wedden op het aantal prijzen dat Ajax dit seizoen pakt. Voor dit seizoen kreeg je 3,50 keer je inzet terug als Ajax geen prijzen zou winnen. Nu is die quotering 2,75. Als de ploeg van Erik ten Hag minimaal één prijs wint, ontvang je 1,20 keer je inzet. Dat was voor dit seizoen 1,50. Bij minimaal twee prijzen voor Ajax krijg je nu 4,00 keer je inzet terug. In september 2020 was die quotering 4,50. Als de Amsterdammers drie prijzen (Eredivisie, KNVB Beker en de Europa League) winnen, is de quotering nu 50. Voorafgaand aan dit seizoen was dat 150 keer.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.