sc Heerenveen en Sparta Rotterdam door naar kwartfinales beker dankzij treffers in slotfase

door Ajax Showtime 13 Bron AS

sc Heerenveen en Sparta Rotterdam door naar kwartfinales beker dankzij treffers in slotfase

door Ajax Showtime 13 Bron AS

Laatst geüpdatet

sc Heerenveen en FC Volendam hebben zich donderdagavond weten te plaatsen voor de kwartfinales van de Eurojackpot KNVB Beker. De Friezen versloegen RKC Waalwijk met 3-1, terwijl FC Volendam in blessuretijd afrekende met Sparta Rotterdam: 1-2. De Treffers - NEC is door de sneeuwval verplaatst naar dinsdag 20 januari. Volg de wedstrijden hier en praat mee!

Bekijk hier de uitslagen van woensdag in de KNVB Beker!

FT | SC Heerenveen - RKC Waalwijk (3-1)

sc Heerenveen heeft RKC Waalwijk weten te verslaan in de achtste finale van de KNVB Beker. Vlak voor rust wist Jacob Trenskow de score te openen in het Abe Lenstra Stadion, maar in de tweede helft zorgde Jesper Uneken voor een wonderschone gelijkmaker door de bal met een omhaal in het Friese doel te werken.

Dit bleek niet genoeg voor een stunt van de Waalwijkers, want tien minuten later maakte Oliver Braude de 2-1 namens de thuisploeg. In blessuretijd besliste Trenskow het duel door zijn tweede van de avond te maken. Zodoende zien we de ploeg van Robin Veldman terug in de kwartfinale.

Opstelling SC Heerenveen:

Klaverboer; Braude, Willemsen, Kersten, Zagaritis; Van Overeem, Brouwers (80' Van Axel Dongen), Linday; Trenskow, Vente (80' Nordas), Oyen (61' Rivera).

Opstelling RKC Waalwijk:

Spenkelink; Al Mazyani, Van Gelderen (76' Postma), Wouters, Familia-Castillo; Roemeratoe (83' Held), Kuster, Van Kaam; Cleonise (59' Witteveen), Uneken (76' Van der Leij), Lokesa (83' Kramer).

Doelpunten:

1-0 Jacob Trenskow (40')
1-1 Jesper Uneken (65')
2-1 Oliver Braude (75')
3-1 Jacob Trenskow (90+1')

FT | Sparta Rotterdam - FC Volendam (1-2)

FC Volendam heeft de kwartfinale van de KNVB Beker bereikt na een 1-2 zege op bezoek bij Sparta Rotterdam. Brandley Kuwas opende binnen het kwartier de score, waarna Ayoni Santos gelijkmaakte. Hierna werd geruime tijd niet gescoord en dus leek men op Het Kasteel op een verlenging af te stevenen.

Dit was buiten invaller Robert Mühren gedacht. De routinier kreeg eerst geen strafschop mee, maar schoot niet veel later knap raak in de verre hoek. Hiermee is FC Volendam de zevende ploeg die zich bij de laatste acht plaatst.

Opstelling Sparta Rotterdam:

Bednarek; Sambo (60' Kleijn), Martins Indi (87' Bakari), Martes, Quintero; Baas, Toornstra (87' Kitolano); Van Bergen, Santos, Mito (60' Ltaief); Lauritsen (60' Thórisson).

Opstelling FC Volendam:

Steur; Ugwu, Amevor, Verschuren, Leliendal (46' Meijers); Bukala, Kwakman (65' Plat); Ideho (90+3' Esajas), Kökcü, Oehlers (65' Mühren); Kuwas (90+3' Mbuyamba).

Doelpunten:

0-1 Brandley Kuwas (13')
1-1 Ayoni Santos (32')
1-2 Robert Mühren (90+1')

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.