Christian Poulsen is tevreden dat hij met Juventus Ajax lootte in de Europa League. Volgens de middenvelder had zijn club het een stuk zwaarder kunnen treffen.
\"Ik heb de Europa League de afgelopen weken niet heel scherp gevolgd, maar ik heb het idee dat er ook zwaardere elftallen zijn\", zegt Poulsen. \"Dan doel ik bijvoorbeeld op Villarreal of Valencia. Ajax is natuurlijk ook een goed elftal maar het had zwaarder gekund. We gaan er alles aan doen om ons te plaatsen.\"
Poulsen komt bij Ajax met Dennis Rommedahl een collega uit het Deense nationale elftal tegen. \"Dat is een leuke bijkomstigheid. Het is leuk om tegen Dennis te spelen. Daar kijk ik naar uit\", vervolgt hij tegen Tipsbladet. \"Het is ons doel om de Europa League te winnen. Ik denk ook dat we daartoe in staat zijn.\"
Juventus werd onlangs uitgeschakeld in de groepsfase van de Champions League, door toedoen van Bayern München. \"Een gigantische teleurstelling voor ons. Ik hoop dat we dat in de Europa League kunnen rechtzetten. Het gaat ons in de competitie ook niet voor de wind, dus we zetten alles op alles in dit toernooi.\"













![[Update] 'Here we go' van Romano: 'Tomiyasu tekent tot einde seizoen voor Ajax'](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:200/height:113/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fimages%2F2025-12%2Ftomiyasu-arsenal-6936d50f3932c.jpg@webp)





















Plaats reactie