Nu Dimitar Berbatov niet haalbaar blijkt, is er volgens The Daily Star wel een hele opmerkelijke transfer in de maak. Manchester United heeft haar interesse namelijk verlegd naar Thierry Henry, oud-sterspeler van aartsrivaal Arsenal.
Manchester bood onlangs 25 miljoen euro voor Berbatov, maar Tottenham Hotspur wil maar liefst veertig miljoen zien. De winnaar van de Champions League is niet van plan om aan de hoge wensen van de Spurs te voldoen en zien daarom af van de komst van de Bulgaar.
De Mancunians worden daardoor gedwongen om op zoek te gaan naar alternatieven en zijn daarbij uitgekomen bij Henry. Barcelona-trainer Josep Guardiola heeft al laten weten dat hij de Fransman wil behouden, maar nu Samuel Eto\\'o lijkt te blijven hoopt Manchester Henry toch aan te kunnen trekken.
Mocht blijken dat de dertigjarige Henry niet haalbaar is, dan zijn er voor manager Sir Alex Ferguson nog twee opties. Klaas-Jan Huntelaar zou met name op de lange termijn een optie zijn, terwijl ook Roque Santa Cruz (Blackburn Rovers) op Old Trafford in beeld is.













![[Update] 'Here we go' van Romano: 'Tomiyasu tekent tot einde seizoen voor Ajax'](https://r.testifier.nl/Acbs8526SDKI/resizing_type:fill/width:200/height:113/plain/https%3A%2F%2Fs3-newsifier.ams3.digitaloceanspaces.com%2Fwww.ajaxshowtime.com%2Fimages%2F2025-12%2Ftomiyasu-arsenal-6936d50f3932c.jpg@webp)




















Plaats reactie