'Nieuw betaalsysteem ingevoerd in ArenA'

door Koen Weijland 5

'Nieuw betaalsysteem ingevoerd in ArenA'

door Koen Weijland 5

Laatst geüpdatet

Vanaf eind 2014 kan overal in de Amsterdam ArenA met pin betaald worden. 'In samenwerking met ABN AMRO en CCV heeft de Amsterdam ArenA afgelopen voetbalseizoen een pilot ‘contactloos’ betalen gehouden voor bezoekers op de eerste ring noord. Deze pilot is succesvol en naar tevredenheid van de deelnemende bezoekers verlopen', zo staat op de website van de ArenA vermeld.

Het betaalsysteem zal gefaseerd worden ingevoerd, waarna rond de jaarwisseling overal in de ArenA contactloos en middels het vertrouwde 'pinnen' kan worden betaald. 'Begin januari 2015 beschikt de ArenA over ongeveer 500 pinmogelijkheden bij de kiosken op de publieksomlopen van de eerste en de tweede ring van het stadion', aldus de organisatie.

De eerste ring zal in september en oktober onder handen worden genomen, in november en december volgt de tweede ring. De ArenA card, het vertrouwde betaalmiddel in het stadion, blijft voorlopig naast het contactloos betalen en pinnen een actief en geldig betaalmiddel bij alle kiosken.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.