Hoewel Kaka inmiddels weer zo goed als fit is, hoopt Rafael van der Vaart zijn basisplaats te kunnen behouden bij Real Madrid. "Ik ben in goede vorm, dus ik wil spelen", aldus de Nederlander tegenover de Spaanse media. De verwachting is dat Kaka er volgende week in de kraker tegen Barcelona weer bij kan zijn.
"Iedereen praat al over het duel met Barcelona", merkt Van der Vaart op. "Dat is logisch, maar wij denken alleen aan het duel van dit weekeinde met Racing Santander. Het is een belangrijke uitwedstrijd die we moeten winnen."
Real moet het tegen Santander doen zonder belangrijke spelers als Sergio Ramos en Xabi Alonso. Volgens Van der Vaart geen probleem: "We hebben meerdere goede spelers die hun plekken op kunnen vullen."





































Plaats reactie