Nash gaat in op contractonderhandelingen met Ajax: 'Zijn in gesprek, meer ga ik er niet over zeggen'

door Bart Veenstra 7 Bron ESPN

Nash gaat in op contractonderhandelingen met Ajax: 'Zijn in gesprek, meer ga ik er niet over zeggen'

door Bart Veenstra 7 Bron ESPN

Pharell Nash wil voorlopig bij Ajax blijven. Dat laat de aanvaller van de Amsterdamse club weten tegenover ESPN. Nash was maandagavond invaller bij Jong Ajax, dat op Sportpark de Toekomst met 1-2 verloor van TOP Oss.

Voor Nash was het ondanks de nederlaag toch nog een avond om met enigszins positieve gevoelens op terug te kijken. De aanvaller wist namelijk te scoren. Opvallend genoeg deed hij dat met het hoofd. Uit een voorzet van Don O'Niel kopte hij op prachtige wijze binnen. 'Of ik een kopper ben? Nee, ik ben totaal geen kopper, zou ik zeggen.'

'Ik ben meer iemand die het van de grond moet doen met zijn acties en het schieten met beide benen, maar niet van het koppen', aldus Nash, die juist tegen TOP Oss als een echte kopper wist te scoren. Nash kwam op het juiste moment omhoog en wist de bal vervolgens met het hoofd ook nog met volle vaart en met een knik in het doel te koppen.

Klik met Don O'Niel

'Don (O'Niel, red.) en ik hebben het vaak op de training besproken. Als hij ver voorbij zijn man is en hij kan hem bij de tweede paal leggen, dan kijken we of ik op tijd ben of dat ik er net niet bij kan. Vandaag kwam het heel goed uit. Ik wil zeggen dat het wel een hele mooie goal was', klinkt het vol trots.

Zie de goal van Pharell Nash in onderstaande video vanaf 4 minuten en 25 seconden. Tekst gaat verder onder de video.

Nash wordt in het interview met ESPN vervolgens gevraagd naar zijn favoriete positie. 'Ik kan overal spelen. Ik ben een beetje multifunctioneel. Ik heb op tien gespeeld, maar ook op links, in het midden en op rechts. Het liefst speel ik vanaf links, zou ik zeggen.'

Toekomst bij Ajax

Als linksbuiten mocht Nash ook al minuten maken voor Ajax 1. Toch is het alweer enige tijd geleden dat hij speelde voor de hoofdmacht en dus weet hij dat hij nu moet afwachten. 'Ik moet zeker geduldig zijn. Maar ik ben Ajax ook dankbaar voor de kansen die ze mij hebben gegeven. Ik heb mijn debuut gemaakt in verschillende competities (Eredivisie, Eurojackpot KNVB Beker en Champions League, red.) en daar ben ik ze heel dankbaar voor.'

Het contract van Nash bij Ajax loopt nog tot de zomer van 2027. Het is de bedoeling dat de aanvaller zijn contract gaat verlengen, zo blijkt uit zijn teksten in het interview. 'Ze zijn gewoon in gesprek, maar veel ga ik er niet over zeggen', is hij meteen duidelijk. 'Ik wil gewoon bij Ajax blijven. Dat is wel duidelijk, denk ik.'

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.