Claasen naar Lierse SK

door isgoed 23

Claasen naar Lierse SK

door isgoed 23

Laatst geüpdatet

Lierse heeft vandaag een mondelinge overeenkomst bereikt met Daylon Claasen. De Zuid-Afrikaanse middenvelder trainde al een paar weken mee met de A-kern, zo meldt de Belgische promovendus.

CEO Neel De Ceulaer: “Daylon is inderdaad onze tweede Zuid-Afrikaan, na Lance. Dat kan zijn aanpassing alleen maar ten goede komen. Hij is een snelle en sterke middenvelder, een echte spelmaker, die echter bij Ajax Amsterdam moest opboksen tegen veel te zware concurrentie op die positie. Het is een echt talent. Dat was zo bij het Zuid-Afrikaanse Ajax Cape Town, en zeker ook bij Jong Ajax Amsterdam.”

De 20-jarige Claassen speelde sinds 2008 bij Ajax, waar hij overkwam van Ajax Capetown. Daar werd hij beschouwd als een van de beste spelers van zijn groep, en zelfs van zijn generatie. Hij heeft voor zijn land een hele reeks jeugdinterlands gespeeld.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.