Het is vanaf maandag 4 juni voor de vroege vogels mogelijk om een 'blinde' passe-partout aan te schaffen om je te verzekeren van een plaatje in de Johan Cruijff ArenA tijdens de voorronde van de Champions League. De tickets zijn al verkrijgbaar vanaf een bedrag van 27 euro, zo meldt Ajax via de officiële kanalen.
Bij deze prijs is echter een korting van 10% inbegrepen, welke loopt tot en met 18 juni. Vanaf maandag 4 juni is het eerst de beurt aan de seizoenkaarthouders om hun passe-partout te bestellen, twee dagen later volgen de leden van de Supportersvereniging en op 7 juni mogen ook de Club Card-houders.
Op vrijdag 8 juni vervolgens, is het de beurt aan alle andere Ajacieden die niet over een of meer van de hiervoor genoemde items beschikt. Fans die een seizoenkaart voor de F-Side hebben, kunnen per seizoenkaart één passe-partout kopen. Voor alle andere categorieën geldt een maximum van vier tickets.
De verkoop sluit op 18 juni om 23.59 uur, waarna op 19 juni definitief bekend wordt of Ajax in de eerste voorronde zal spelen tegen PAOK Saloniki of SK Sturm Graz. Een dag later, op 20 juni, start de kaartverkoop opnieuw en zijn er passe-partouts vanaf dertig euro beschikbaar.





































Plaats reactie