Ajax haalt Blind en Magallán niet allebei

door Thijs Zwagerman 157

Ajax haalt Blind en Magallán niet allebei

door Thijs Zwagerman 157

Laatst geüpdatet

Ajax hoopt deze transferwindow Daley Blind of Lisandro Magallán te contracteren. Ajax gaat de genoemde spelers sowieso niet allebei halen en dus wegen de Amsterdammers nu beiden opties tegen elkaar af. De voorkeur van Erik ten Hag gaat in ieder geval uit naar Daley Blind.

Al enkele maanden is Ajax inmiddels bezig met het vastleggen van Magallán. De Argentijn werd al medisch gekeurd op De Toekomst, maar is nog altijd geen Ajacied. Zijn club, Boca Juniors, wilde hem namelijk pas verkopen wanneer het zelf een vervanger had gecontacteerd. Dit is inmiddels het geval, maar nog altijd heeft Magallán niet bij Ajax getekend.

Dit was dan ook de reden dat de Amsterdammers deze week doorschakelden naar een oud-bekende. Daley Blind, op dit moment speler van Manchester United, werd gepolst voor een terugkeer. Het kind van de club staat hiervoor open en dus heeft Ajax er een potentiële optie in de verdediging bij.

Na afloop van de in een remise geëindigde wedstrijd tegen Steaua Boekarest, gaf Ten Hag aan Mike Verweij (De Telegraaf) en Daniel Dwarswaard (Algemeen Dagblad) te kennen dat Blind en Magallán in ieder geval niet allebei gaan komen. Dwarswaard voegde daaraan toe dat de voorkeur van Ten Hag uitgaat naar Blind.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.