(Oud-) Ajacieden vieren vakantie (deel 2)

SJvanveen, 25-12-2018 om 22:25, 15356 views, AS |

Het nieuwe uitshirt van Ajax is bekend! Bestel hem nu!

 

Sommige spelers van Ajax vieren kerst dit jaar 'gewoon' thuis, terwijl anderen juist de zon opzoeken in hun thuisland of op vakantie. Ajax Showtime verzamelde enkele leuke kerstkiekjes en vakantiefoto's, ook van meerdere oud-Ajacieden, en brengt een overzicht. Hierbij deel 2. (Link voor app-gebruikers)

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Denk deze dagen aan de mensen die je mist 😢❤️ Stay Strong Abdelhak 🙏🏼 #appienouri #an34 #staystrongappie #owusu

Een bericht gedeeld door Ajax Showtime (@ajaxshowtimeinsta) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Merry Christmas 🎄🎁 New giveaway will be announced tonight ‼️🎇 • Yeni çekiliş bu akşam duyurulacak ‼️🎇

Een bericht gedeeld door Ryan Babel (@ryanbabel) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Merry Christmas ❤️🎄🎁

Een bericht gedeeld door Kostas Lamprou (@koslamprou) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Feliz Navidad les desea la Familia Suarez Balbi con mucho cariño 🎉🎄🎇✨

Een bericht gedeeld door Luis Suarez (@luissuarez9) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Wishing everyone a very Merry Christmas🎄😍

Een bericht gedeeld door Jan Vertonghen (@jvertonghen) op

 

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Happy Christmas 🎄 Feliz natal 🎄🎁 Que Deus abençoe cada um de vocês !! ❤️❤️❤️ With my girls !

Een bericht gedeeld door Danilo (@danilo_pereira) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Merry Christmas 🎄🎁#lillenisse

Een bericht gedeeld door Christian Eriksen (@chriseriksen8) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Wesołych Świąt 🎅🎅 Merry Christmas 🎅🎅 Buon Natale 🎅🎅 #merrychristmas #christmastime #christmastree

Een bericht gedeeld door Arek Milik (@arekmilik) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Merry Christmas 🎄🎁 ❤️!

Een bericht gedeeld door Perr Schuurs (@perr_schuurs) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Merry Xmas!🎄❤️!

Een bericht gedeeld door Joël Veltman (@joelveltman) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Merry Christmas everybody #airplane mode #wokeupintheplanelikethis ❤️🎅🏽

Een bericht gedeeld door Rossana Kluivert (@rossanakluivert) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Merry Christmas from New York 🇺🇸🗽 #christmas #newyork

Een bericht gedeeld door Jeffrey de Lange (@jeffreydelange) op

 
 
 
Dit bericht bekijken op Instagram

Have a great Christmas! 🎄

Een bericht gedeeld door Dennis Bergkamp (@officialdennisbergkamp) op

  • Bekijk ook
Delen!
Tags
Plaats een reactie

Om een reactie te kunnen plaatsen moet u inloggen of voor een account registreren.

Reacties
ajaxdordtt
Kostas kan staand beffen
1 0
FlyingDutchMan
Hij maakt um xD
0 0
robinozzi
Haha zag Jantje nog in de stad
3 0
Ferd
Geen Ajacied maar ik zat met Robin van Persie in het vliegtuig naar Dubai.
1 -3
MSwertz92
Merry Xmas mede showtime gebruikers !
4 0
Bjorn
Leuk meissie heeft Lamprou. Milik komt de kerst ook heel fijn door zie ik. ;-)
2 0
OpaVerteld
Snap nou waardoor hij aan die sprongkracht komt :)
0 0
AFCAwooz
Ook wel fijn dat zij wel bij het bovenste keukenkastje kan!
4 -1
Minsc
Scheelt een halve meter met Lamprou! Zou ze kunnen keepen?
1 -1
godlike
Ik kijk deze rubriek puur voor de vrouwen...
6 -1
TontoKarnaggel
Inderdaad, kunnen ze die voetballers er niet uit fotoshoppen, staan ontzettend storend in beeld...
0 0
Ajaxvooraltijd
'T zijn net mensen
0 0
34Nouri
Lamprou is geen Ajacied. Verder mooi overzicht.
0 -38
wdw020
jij mot je schamen en ook de naam nouri gebruiken lamprou is ajacied omdat hij ajax speler is
0 0
MickS
Je doet je username schande aan.
1 0
KleinMiljoen
Jij ook niet
1 0
Ferd
Jij bent een schande voor de naam nouri
1 0
FlyingDutchMan
Wil je erover praten? Die stoeipoes van Danilo :o
0 0
Zoranc
Wie stond er dan in het doel in de laatste bekerwedstrijd ?
0 0
FrietvanPiet
Onana
0 -1
Koningtoto
Tijdens de pingels ja.
1 0
Murph
Omdat ?
1 0
Pure
Tokkie
0 -2
Marcw1972
stel je niet aan man.
16 0