De kanonskogel van Carel Eiting tegen Juventus is verkozen tot het doelpunt van de maand februari. Op nummer twee staat het afstandsschot van Davinson Sánchez en het doelpunt van Bertrand Traoré tegen Sparta Rotterdam completeert de top-3.
Carel Eiting staat met een glimlach van oor tot oor Ajax TV trots te woord. 'Een mooie beker, ik heb hem nog niet eerder gezien bij iemand. Ik had ook niet verwacht dat ik hem zou winnen. Hij zat er mooi in en toen ik hem raakte vroeg ik me af of hij wel hard genoeg was, want ik hield eigenlijk in om hem niet over te krijgen. Hij ging eigenlijk in een rustige slow-motion de goal in. Elke goal die je maakt in die situatie is heel lekker. Een afstandsschot is natuurlijk altijd heel mooi.'
Eiting blikt ook nog even terug op de wedstrijd tegen Juventus. 'De openingsgoal is altijd heel belangrijk in zulke wedstrijden. Deze is natuurlijk vlak voor rust, terwijl wij het laatste kwartier eigenlijk juist onder druk kwam te staan. Met 1-0 de kleedkamer ingaan geeft een hele hoop vertrouwen.' De middenvelder is trots op de prijs die hij nu ontvangt voor zijn doelpunt. 'Het is altijd leuk om een prijs te krijgen, dat is wel waar je het voor doet. Zo'n volle koffer heb ik niet, dus dat komt wel goed', zo sluit hij af.




































Plaats reactie