Van Basten biedt zich aan bij Juventus

door Bakelsevv 17

Van Basten biedt zich aan bij Juventus

door Bakelsevv 17

Laatst geüpdatet

Marco van Basten heeft gesolliciteerd bij Juventus. De Nederlander wil de nieuwe hoofdtrainer van de Turijnse club worden, zo meldt SkySports 24.

De huidige trainer, Ciro Ferrara, krijgt veel kritiek te verwerken. Op dit moment staat Juve derde in de Serie A, op twaalf punten achterstand van koploper Internazionale. De Italiaanse club is dan ook opzoek naar een nieuwe trainer. De laatste tijd is ook de naam van Guus Hiddink veelvuldig genoemd.

Concurrent

Van Basten heeft een verleden bij concurrent AC Milan, wat zijn sollicitatie bij Juventus extra opmerkelijk maakt. Eerder was hij trainer van het Nederlands elftal en Ajax.

Juventus speelt in de tweede seizoenshelft twee keer tegen Ajax in de Europa League. Beide teams lootten elkaar in de zestiende finales, die in februari gespeeld worden.

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.