Pantelic bleef rustig onder kritiek

door EdmundDantes 2

Pantelic bleef rustig onder kritiek

door EdmundDantes 2

Laatst geüpdatet

Marko Pantelic snoerde zondagmiddag zijn critici de mond door drie keer te scoren in het gewonnen uitduel met Vitesse (1-5). Na afloop stelde de spits nooit getwijfeld te hebben aan zijn kwaliteiten als centrumspits.

\"Gelukkig heb ik veel zelfvertrouwen\", zegt Pantelic in de Spits, desgevraagd naar de kritiek die hij de laatste weken te verwerken kreeg. \"Als ik die kritiek hoorde, dan dacht ik: dat kan toch niet over mij gaan. Ik hoorde in de Bundesliga, toch een van de zwaarste competities van de wereld, bij de beste spelers. Was ik nu opeens een andere jongen dan? Nee, ik heb nooit aan mijzelf getwijfeld.\"

Pantelic realiseert zich dat een dergelijke periode, waarin een aanvaller met kritiek overladen wordt, dodelijk kan zijn voor spelers met minder zelfvertrouwen. \"Daarom moeten mensen ook voorzichtig zijn met hun meningen over spelers\", doceert de Servische international. \"Vooral jonge jongens kunnen het daar heel moeilijk mee hebben. Ik niet, mij raakt het allemaal niet wat mensen over me zeggen of schrijven.\"

Lees meer over:
Plaats reactie
Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.