Hoewel de ceremonie dus halverwege 2023 plaatsvond, betrof het de SponsorRingen die werden uitgereikt over het jaar 2022. Daarbij viel Ajax dus onder meer in de prijzen met het door Bob Marley en zijn nummer Three Little Birds geïnspireerde
tenue, waarin het in 2021/22 zijn Europese uitduels speelde. 'De manier waarop dit tenue tot stand kwam, hoe het werd geïntroduceerd en hoe Ajax en adidas ermee wereldwijd succes hadden waren voor de jury redenen genoeg om het te belonen met een gouden ring', zo valt te lezen op de
website van Ajax. In deze categorie liet Ajax onder meer PSV en Energiedirect.nl achter zich. De Eindhovense club pakte het zilver, Team Jumbo-Visma en AGU werden derde.
De SponsorRing voor Ajax en ABN Amro was een zogeheten speciale prijs. De prijs werd uitgereikt in de categorie Langlopend Sponsorship en Ajax en ABN AMRO vierden in 2022 het 30-jarige jubileum. De bank prijkte jarenlang als hoofdsponsor op de tenues van het eerste elftal en is deze dagen te zien op de tricots van de diverse jeugdelftallen en de Ajax Vrouwen.
De SpecialismeRing werd dus gewonnen voor het project
Future Goals, dat Ajax in 2022 in samenwerking met de Caribische hotelketen Sandals Resorts opzette. Binnen het project worden plastic afval en oude visnetten uit de oceaan gevist, gerecycled en vervolgens gebruikt om voetbalgoaltjes van te maken. Deze worden samen met voetballen van adidas en een schoolprogramma uitgereikt aan Curaçaose scholen.