RSC Anderlecht ontslaat Felice Mazzù, Robin Veldman tijdelijke vervanger

Voetbalnieuws
maandag, 24 oktober 2022 om 13:55RSC Anderlecht
Copyright ProShots 18396964

Volg Ajax Showtime op Google

Blijf op de hoogte van het laatste Ajax Showtime-nieuws door ons als favoriete bron in Google in te stellen.

Volg ons op Google
Robin Veldman is aangesteld als interim-trainer van RSC Anderlecht, zo valt te lezen op de officiële website van Anderlecht. Veldman was al actief bij Anderlecht. De oud-jeugdtrainer van Ajax was hoofdtrainer van RSCA Futures, het belofteteam van Anderlecht.
Na de reeks van nederlagen bevindt Anderlecht zich momenteel op een matige twaalfde positie. Wegens deze slechte vorm heeft de Belgische ploeg besloten om hoofdtrainer Felice Mazzù per direct te ontslaan. Anderlecht zal dus op zoek moeten naar een vervanger. Tijdens deze zoektocht is Veldman aangesteld als tijdelijke eindverantwoordelijke.
De 36-jarige Nederlander is in het verleden actief geweest bij Ajax. Tussen 2017 en 2021 was Veldman jeugdtrainer bij Ajax. Daarvoor was hij lang actief als jeugdtrainer bij sc Heerenveen. Ook was Veldman videoanalist van de A-ploeg van Heerenveen.
Veldman staat meteen voor een lastig pakket. Donderdag is FC Steaua Boekares de tegenstander in de UEFA Conference League. De Belgen zullen moeten winnen als het in de race wil blijven voor overwintering in Europa. De ploeg, waar oud-Ajacied Jan Vertonghen onder contract staat, gaat aankomend weekend een thuiswedstrijd spelen tegen KAS Eupen, dat op een vijftiende positie staat.

Hoofdnieuws & Bijzaken en geruchten

Laatste Reacties

Loading