Aaron Bouwman en Rayane Bounida beginnen in de basisopstelling van Ajax voor het thuisduel met Go Ahead Eagles. Dat gaat ten koste van Josip Sutalo en Oscar Gloukh, die allebei op de reservebank beginnen. Het duel in de Johan Cruijff ArenA begint om 16.30 uur.
Fred Grim kiest tegen Go Ahead Eagles opnieuw voor Vitezslav Jaros onder de lat. De huurling van Liverpool liet tegen AZ (6-0 nederlaag) geen goede indruk achter, maar de oefenmeester heeft besloten om hem het vertrouwen te blijven geven. In de achterhoede kan Grim nog altijd niet beschikken over Youri Baas, die opnieuw niet fit genoeg is voor een plek in de wedstrijdselectie.
Sutalo begon tegen AZ nog in de basis als vervanger van Baas, maar zaterdagmiddag krijgt Bouwman de kans vanaf de aftrap. Dat gaat ten koste van de Kroaat. Bouwman vormt het hart van de verdediging met Ko Itakura, terwijl Anton Gaaei en Lucas Rosa de vleugelverdedigers van dienst zullen zijn.
Op het middenveld besluit Grim geen wijzigingen door te voeren ten opzichte van de laatste wedstrijden. Dat betekent dat Youri Regeer en Sean Steur het controlerende duo zullen vormen, terwijl Davy Klaassen de meest vooruitgeschoven middenvelder zal zijn.
Tekst gaat verder onder de foto.
In de voorste linie mag Bounida zichzelf laten zien vanaf het eerste fluitsignaal. De jonge Belg krijgt aan de rechterkant de voorkeur boven Gloukh, die op de reservebank begint. Kasper Dolberg begint in de punt van de aanval en Mika Godts moet voor het gevaar gaan zorgen vanaf de linkerflank.
Verder zit Abdellah Ouazane voor de eerste keer bij de wedstrijdselectie in de Eredivisie. Het toptalent maakte vorige maand zijn officiële debuut in het eerste elftal tegen Excelsior Maassluis, maar in competitieverband behoorde hij nog geen enkele keer tot de wedstrijdselectie. Met Lucas Jetten, Gerald Alders en Mylo van der Lans zitten er ook nog een aantal andere jongelingen op de bank.
Het duel tussen Ajax en Go Ahead Eagles begint zaterdagmiddag om 16.30 uur in de Johan Cruijff ArenA. Het is een duel tussen de huidige nummers drie en twaalf van de ranglijst. De wedstrijd zal live te zien zijn op ESPN 2 en ook is de ontmoeting live te volgen via deze site.
De opstelling van Ajax:
Jaros; Gaaei, Itakura, Bouwman, Rosa; Regeer, Steur, Klaassen; Bounida, Dolberg, Godts.





































Plaats reactie